Młodszy Specjalista ds. Programów Lojalnościowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
20. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie komunikacji dotyczącej programów lojalnościowych w kanałach digital (push, mail, sms), w tym opracowanie automatycznych ścieżek komunikacji z Klientem w światowej klasy środowisku kampanijnym
  • Przygotowanie i wprowadzanie treści na stronach oraz w aplikacji lojalnościowej (praca w CMS)
  • Testowanie nowych rozwiązań i funkcjonalności
  • Raportowanie wyników, przygotowywanie rekomendacji zmian w programie oraz analiza konkurencji
  • Przygotowanie prezentacji w programie Power Point

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Kreatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na realizację zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • System premiowy
  • Możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190