Młodszy specjalista ds. gwarancji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
17. 4. 2024

Dla międzynarodowego banku działającego w obszarze bankowości korporacyjnej i o kameralnych strukturach w Polsce szukamy osoby, która obejmie stanowisko Młodszego specjalisty ds. gwarancji. Posiadasz pierwsze doświadczenia zdobyte w dziale operacyjnym w bankowości korporacyjnej? Aplikuj!

Miejsce pracy: Warszawa (model hybrydowy), lokalizacja blisko stacji metra

Najważniejsze zadania:
- wsparcie w obsłudze gwarancji bankowych i w mniejszym stopniu akredytyw, w tym: procesowanie transakcji, wydawanie, zmiany, anulowanie, doradztwo, przetwarzanie płatności, pobieranie prowizji - wyjaśnianie niejasności/sprzeczności identyfikowanie potencjalnych ryzyk
- wsparcie w prowadzeniu rejestrów i archiwizowaniu transakcji - monitorowanie wykorzystania limitów oraz przygotowywanie raportów
- wspieranie zadań KYC w odniesieniu do klientów trade finance
- utrzymywanie kontaktu z klientami i udzielanie im potrzebnej pomocy w zakresie oferowanych produktów
- współpraca z innymi działami w Polsce i za granicą

Bank oczekuje:
- pierwszego doświadczenia zawodowego zdobytego w bankowości korporacyjnej, w takich obszarach jak operacje, trade finance, gwarancje bankowe, akredytywy lub zdobytego w branży ubezpieczeniowej w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych
- znajomości języka angielskiego na poziomie minimum dobrym (praca wiąże się z regularnymi kontaktami z zagranicą, dokumentacja jest przygotowywana w języku angielskim)
- dobrej organizacji pracy, elastyczności, proaktywności, komunikatywności
- chęci poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności

Co oferuje Bank?
- ciekawą pracę w kameralnym, a zarazem międzynarodowym środowisku pracy w banku, który od kilkunastu lat funkcjonuje na polskim rynku, a jednocześnie rozwija się i zmienia
- umowę o pracę z podstawą wynagrodzenia oraz premią roczną
- szeroką perspektywę biznesową – holistyczne spojrzenie na bankowość korporacyjną
- współpracę z pozostałymi zespołami w Polsce oraz współpracę z zagranicą
- możliwość rozwijania swoich umiejętności i wpływania na procesy bankowe
- unikalną atmosferę pracy, opartą na dobrych relacjach, wzajemnym wsparciu, zaufaniu, otwartej komunikacji, elastyczności i dawaniu przestrzeni na wdrożenie się do pracy
- pracę w modelu hybrydowym
- liczne benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, vouchery lunchowe, dodatek do nauki języków, budżet na naukę/szkolenia

Co dalej?
Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij swoje CV. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.
Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć ofertę bardziej dopasowaną do Twojego profilu zawodowego.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293