Młodszy Specjalista ds. Programów Handlowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Dołącz do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek z branży FMCG jako Młodszy Specjalista ds. Programów Handlowych! Jeśli uwielbiasz analityczne wyzwania, świetnie posługujesz się Excelem, to ta praca jest dla Ciebie! Będziesz miał/a okazję pracować w międzynarodowym środowisku, uczestniczyć w globalnych projektach i rozwijać się zawodowo w inspirującej atmosferze. Nie zwlekaj - aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu!

Oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości programu Excel (m.in. tabele przestawne, wyszukaj pionowo/poziomo, tworzenie wykresów),
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i analityczne,
  • znajomość Power Point,
  • asertywność i odpowiedzialność,
  • proaktywność.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 18 miesięcy,
  • pracę w pełnym wymiarze etatu (w godzinach biurowych),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów (bony lunchowe 270 PLN miesięcznie,opieka medycznaoraz karta sportowa),
  • hybrydowy model pracy (dodatek do pracy hybrydowej),
  • pracę w ciekawym miejscu i przyjaznej atmosferze.

Zadania

  • zarządzanie procesem reklamacji,
  • kontakt i współpraca z agencją zewnętrzną,
  • tworzenie raportów i danych do rozliczeń programów,
  • przygotowywanie materiałów komunikacyjnych (ulotki),
  • zarządzanie drukami weryfikacji i listami asortymentowymi,
  • praca w systemie SAP (procesowanie płatności).

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692