Młodszy przedstawiciel handlowy ds. monitoringu
  • Wieliczka
Wieliczka, Wieliczka, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Solid Security Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Miejsce pracy: Wieliczka

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy
  • Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie nowych zamówień
  • Budowanie bazy Klientów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Praca głównie w terenie
  • Współpraca z działem handlowym i kierownictwem

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i otwartość
  • Chęć rozwoju w sprzedaży i handlu
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz motywującego systemu premiowego i prowizyjnego
  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca B2B)
  • Możliwość awansu na stanowisko Przedstawiciela Handlowego oraz rozwoju dzięki szkoleniom produktowym i sprzedażowym
  • Wsparcie doświadczonego handlowca
  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań
  • Serdeczną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników
  • Pełne wdrożenie ze szkoleniem
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Wieliczka
  • Przedstawiciel handlowy Wieliczka
  • Przedstawiciel handlowy Wieliczki
  • Wieliczka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190