Przedstawiciel handlowy ds. OZE
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
GRUPA-PV
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

•Budowania pozytywnych relacji z gminami, sołectwami w ramach organizacji

spotkań gminnych

•Prowadzenie spotkań z Klientami

•Przygotowanie spotkań i podpisywanie umów

•Realizowanie planów sprzedażowych

Nasze wymagania

•Prawo jazdy kat B

•Chęć do pracy i pozytywne nastawienie

•Sumienność

•Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

•Gotowość do pracy w terenie przy bezpośredniej obsłudze Klientów

Mile widziane : doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

•Atrakcyjne zarobki oraz system prowizyjny (sky is the limit)

•Samochód służbowy klasy premium

•Ekspresowa ścieżka kariery oraz możliwość budowania struktury w regionie

•Wsparcie biura oraz niezbędne materiały marketingowe

•Bezkonkurencyjne cenowo i kompleksowe produkty na rynku

•Przeszkolenie z zagadnień związanych z programem Czyste powietrze

•Regularne szkolenia sprzedażowe

•Stabilnego Partnera o ugruntowanej pozycji na rynku, który jest gwarantem wypłacalności

•Proste i przejrzyste warunki prowizyjne

•Niekorporacyjną atmosferę

•Młody dynamiczny zespół

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Od 8 lat pomagamy naszym klientom uzyskać do 90% oszczędności na rachunkach za prąd poprzez instalowanie minielektrowni fotowoltaicznych w domach, gospodarstwach rolniczych oraz firmach. Z naszego doświadczenia skorzystało w samym 2022 roku ponad 1000 klientów.

Chętnie doradzimy i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości związane z systemami fotowoltaicznymi oraz pompami ciepła.

Oferujemy sprawdzone produkty, wieloletnią gwarancję jakości, kompleksowość usługi i wsparcie. Współpracujemy z doświadczonymi monterami. Przedstawimy Ci sposoby, jak uzyskać niezależność energetyczną, zaoszczędzić na rachunkach za prąd, zyskać komfort i niezależność na lata.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O ZATRUDNIENIEKlikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grupa-PV Sp z o.O. (Pracodawca, Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) (dalej jako „RODO”) informujemy, że:1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa PV w Pogórskiej Woli 175, 33-152 Pogórska Wola (dalej jako: „Administrator”).2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody - dalszych procesach rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (dobrowolnie wyrażona zgoda). Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych może się odbywać, niezależnie od wyrażonej zgody, również na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO (prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na dochodzeniu oraz obronie roszczeń Administratora).3. Pani/Pana dane nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.4. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach rekrutacji, tj. 6 lat od momentu zakończenia procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres 2 lat.5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych. Brak powyższej zgody uniemożliwi nam rozpatrzenie Pani/Pana kandydatury.

  • Praca Kraków
  • Przedstawiciel handlowy Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228