Przedstawiciel Handlowy
  • Kraków, małopolskie
Kraków
3. 2. 2024

Praca mobilna woj. małopolskie, śląskie, opolskie

(80% w terenie, 20% w biurze w Krakowie)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Doradztwo i rozwój relacji biznesowych
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Opracowanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji z klientami
  • Diagnozowanie potrzeb rynku i monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta w branży wynajmu mebli, obiektów, powierzchni budowlanych etc.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Nastawienie biznesowe i pro-klienckie
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie 5000 - 8000 zł brutto
  • Auto służbowe również do celów prywatnych
  • Pakiet opieki medycznej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do szkoleń stanowiskowych
  • Kartę multisport
  • Wyjścia integracyjne
  • Ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

  • Praca Kraków
  • Przedstawiciel handlowy Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714