Przedstawiciel handlowy ds. HoReCa/B2B
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Melvit S.A.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Melvit S.A. - Firma produkcyjno-handlowa

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie Firmy
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • Budowa długotrwałej relacji z klientami
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów Firmy
  • Wdrażanie promocji i akcji marketingowych

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • Znajomość rynku lokalnego (warunek konieczny)
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych
  • Skuteczna komunikacja, umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży
  • Orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Motywujący system premiowy: wynagrodzenie podstawowe oraz premia miesięczna uzależniona od realizacji celów
  • Narzędzia pracy (samochód i telefon)
  • Pakiet medyczny

  • Praca Kraków
  • Przedstawiciel handlowy Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570