Przedstawiciel Handlowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Ruch S.A
22. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów biznesowych dla usługi ORLEN Paczka
  • Budowanie długotrwałych relacji z firmami działającymi w branży e-commerce
  • Opieka nad portfelem Klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów
  • Nadzorowanie realizacji kontraktów
  • Monitorowanie i analizowanie rynku e-commerce
  • Raportowanie wyników pracy
  • Udział w projektach wewnętrznych w obszarze sprzedaży
  • Ścisła współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług dla Klientów biznesowych
  • Znajomość rynku e-commerce
  • Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów i wysoka motywacja do pracy
  • Entuzjazm i pozytywne nastawienie
  • Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań
  • Znajomość i swoboda w korzystaniu z Social Media (Linkedin, Facebook)
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Dobra znajomość obsługi komputera (poczta elektroniczna, MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w sprzedaży usług logistycznych

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej polskiej firmie będącej członkiem grupy kapitałowej ORLEN
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Pozytywną atmosferę w zespole oraz wsparcie współpracowników
  • Realny wpływ na rozwój projektu ORLEN Paczka
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: system kafeteryjny MyBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta paliwowa
  • Dofinansowanie w ramach ZFŚS m.in. do wypoczynku, bonów świątecznych i innych
  • Możliwość pracy zdalnej

  • Praca Kraków
  • Przedstawiciel handlowy Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714