Magazynier z UDT - stabilna praca - Bydgoszcz
  • Bydgoszcz
magazynier z UDT - stabilna praca - Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Poszukiwany magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe z UDT, który chciałby stabilnego zatrudnienia, godnych warunków pracy i wolnych weekendów. :)

Brzmi interesująco? Dołącz do nas!

Oczekujemy

  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT,
  • pozytywnego nastawienia! :)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy, z późniejszym zatrudnieniem bezpośrednio w zakładzie,
  • pracę w systemie 2-zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00), od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!
  • możliwość pracy w nadgodzinach

Zadania

  • kompletowanie zamówień,
  • kontrola wewnętrznej dokumentacji magazynowej,
  • kontrola stanów magazynowych.

  • Praca Bydgoszcz
  • Magazynier Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293