Magazynier - pakowacz w sklepie internetowym
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
AGD Bydgoszcz
7. 5. 2024

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma AGD Bydgoszcz rozwija w swoich strukturach dział sprzedaży internetowej. W związku z powyższym poszukujemy kandydata na stanowisko: magazynier / pakowacz w sklepie internetowym.

Zakres obowiązków:
• kompletacja produktów z zamówień,
• pakowanie produktów w paczki,
• wydawanie paczek kurierowi,
• przyjmowanie dostaw,
• rozkładanie towaru na regały.

Oczekujemy:

• dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
• umiejętności pracy w grupie,
• przestrzegania kultury osobistej i zasad higieny.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych,
• pracę w spokojnej i miłej atmosferze,
• wolne weekendy, praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym,
• miłą atmosferę w młodym, energicznym zespole.

Do rekrutacji zapraszamy także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Zapraszamy do wysyłania CV.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pakowacz Bydgoszcz
  • Magazynier Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293