Pracownik Biurowy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Remondis Bydgoszcz SA
9. 5. 2024

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach, jedno z największych przedsiębiorstw w świecie zajmujące się recyklingiem oraz kompleksową gospodarką odpadami. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 31 lat, jest liderem w swojej branży. Działa w ponad 50 miastach na terenie Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:

OPIS STANOWISKA:

  • koordynacja prac sekretariatu i kompleksowa jego obsługa,
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami  w firmie,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • odbieranie telefonów,
  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich,
  • przyjmowanie i ewidencjonowanie faktur kosztowych,
  • skanowanie faktur kosztowych do programu d3,
  • obsługa i organizacja spotkać,  szkoleń, rezerwacja hoteli itp.,
  • archiwizacja dokumentacji,
  • monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie artykułów biurowych,
  • przyjmowanie gości,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • nadzór nad estetyką sekretariatu,
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (np. administracja),
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie),
  • znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dbanie o poufność informacji oraz dobrą reputację firmy,
  • zdolności komunikacyjne oraz organizacyjne.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z comiesięczną premią,
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony przełożonych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia,
  • paczki i premie świąteczne,
  • wczasy pod gruszą,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • parking dla pracowników.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Pracownik na wysokościach Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293