Spawacz, stała praca od zaraz - Bydgoszcz
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Znajdź Stałą, Stabilną Pracę z Wynagrodzeniem, które Odpowiada Twoim Kwalifikacjom!

Jeśli marzysz o pracy od poniedziałku do piątku i cenisz sobie wynagrodzenie zgodne z Twoimi umiejętnościami, a także dobrą atmosferę, szacunek oraz możliwość rozwoju, to koniecznie zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą!

Aplikuj już teraz i dołącz do naszego zespołu, gdzie czeka na Ciebie stabilność, satysfakcjonująca praca i możliwość rozwoju zawodowego!

Oczekujemy

  • aktualnego certyfikatu potwierdzającego umiejętności spawalnicze - jeżeli nie masz to też się dogadamy ;)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio w Firmie
  • pracę na 2 lub 3 zmiany z wolnymi weekendami
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji - podaj nam swoje oczekiwania, a resztę udowodnisz na próbkach ;)
  • liczne benefity: dofinansowanie do wakacji, karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, paczki świąteczne, koło wędkarskie itp.

Zadania

  • spawanie elementów konstrukcji stalowych metodami MIG/MAG
  • przygotowywanie powierzchni oraz poszczególnych elementów do spawania
  • dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego urządzeń.

  • Praca Bydgoszcz
  • Spawacz Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293