Ślusarz - praca od zaraz - atrakcyjne stawki - Bydgoszcz
  • Bydgoszcz
ślusarz - praca od zaraz - atrakcyjne stawki - Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Renomowana firma produkująca zbiorniki przemysłowe oraz konstrukcje stalowe poszukuje ślusarzy!

Szukasz pracy z możliwością rozwoju?

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu?

Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem!

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracach ślusarskich
  • znajomości obsługi narzędzi oraz urządzeń
  • mile widziane uprawnienia UDT na suwnice
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia
  • bezpośrednią umowę z firmą
  • atrakcyjną stawkę + pakiet premiowy
  • benefity pracownicze: kartę multisport, premie świąteczne, paczki dla dzieci, pakiet socjalny
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • awanse wewnętrzne
  • lokalizacja: Osowa Góra

Zadania

  • obsługa maszyn, urządzeń i elektronarzędzi
  • wykonywanie prac ślusarskich
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Praca Bydgoszcz
  • Ślusarz Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293