Kierownik Działu Instalacji Sanitarnych
  • Jasin
wielkopolskie, Jasin, wielkopolskie, Polska
WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Obecnie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem;
  • koordynacja ofertowania oraz optymalizacja rozwiązań w zakresie instalacji sanitarnych;
  • negocjacje z podwykonawcami;
  • nadzór nad realizacją inwestycji.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1;
  • umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • udział w ciekawych projektach gwarantujących rozwój zawodowy;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;
  • pakiet benefitów.

  • Praca wielkopolskie
  • Kierownik wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714