Inżynier ds. Instalacji Sanitarnych
  • Jasin
wielkopolskie, Jasin, wielkopolskie, Polska
WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Obecnie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie wycen i ofert w zakresie branży sanitarnej;
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów robót;
  • weryfikacja projektów, koordynacja projektowa;
  • optymalizacje rozwiązań technicznych, projektów branżowych pod kątem kosztów i jakości;
  • udział w spotkaniach techniczno-handlowych z Inwestorem;
  • negocjowanie kontraktów z podwykonawcami;
  • przygotowywanie załączników technicznych do umów z kontrahentami.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności instalacje sanitarne;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach przemysłowych;
  • doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów/wycen robót branży robót sanitarnych;
  • dyspozycyjność, samodzielność w działaniu;
  • znajomość prawa budowlanego;
  • płynne posługiwanie się dokumentacją projektową
  • biegła obsługa komputera (MS Office, Auto Cad);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie kursów językowych, owoce);
  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Praca wielkopolskie
  • Inżynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448