Kierownik Projektu ds. Instalacji Elektrycznych
  • Jasin
wielkopolskie, Jasin, wielkopolskie, Polska
WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Obecnie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • koordynacja projektowo-wykonawcza w zakresie branży elektrycznej i teletechnicznej wskazanych inwestycji;
  • pełnienie funkcji Kierownika Robót na wskazanych inwestycjach;
  • analiza dokumentacji projektowej i wykazywanie ewentualnych błędów i uwag;
  • proponowanie rozwiązań alternatywnych, optymalizacja techniczna i kosztowa do rozwiązań zastosowanych w projekcie;
  • kontrola budów pod kątem zgodności z projektem, jakości i terminowości wykonywania prac;
  • pełnienie funkcji doradczej dla kierownictwa budowy;
  • reprezentowania Zleceniodawcy przed Inwestorem i Podwykonawcami.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności instalacje elektryczne;
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku przy projektach przemysłowych;
  • znajomość prawa budowlanego i norm techniczno-budowlanych;
  • płynne posługiwanie się dokumentacją projektową;
  • uprawnienia wykonawcze w zakresie instalacji elektrycznych bez ograniczeń;
  • biegła obsługa komputera (MS Office, Auto Cad);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • samodzielność w działaniu;
  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • udział w ciekawych projektach gwarantujących rozwój zawodowy;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

  • Praca wielkopolskie
  • Kierownik wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228