Technolog żywności do Działu Rozwoju
  • Lutom
wielkopolskie, Lutom, wielkopolskie, Polska
Primavika Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zapotrzebowania firmy na nowe produkty
  • Koncepcyjne opracowywanie produktów wytwarzanych przez firmę
  • Przygotowywanie prób technologicznych oraz paneli degustacyjnych
  • Śledzenie trendów i nowinek technologicznych na rynku dań wegańskich i wegetariańskich
  • Opracowywanie harmonogramów pracy nad nowymi produktami
  • Opracowanie dokumentacji technologicznej dla nowych produktów
  • Przeprowadzanie testów, analiz sensorycznych i ocen
  • Doskonalenie istniejących już receptur oraz technologii produkcji
  • Administrowanie dokumentacją technologiczną i prawidłowe archiwizowanie
  • Tworzenie raportów, zestawień i analiz z zakresu nowych projektów
  • Ocenianie surowców i półproduktów wykorzystywanych w procesie produkcji
  • Współtworzenie wewnętrznych procedur

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: technologia żywności lub pokrewne
  • Znajomość prawa żywnościowego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dokładność, skrupulatność, skupienie na szczegółach
  • Kreatywność i otwartość na eksperymentowanie
  • Zainteresowanie obszarem innowacji technologicznych w zakresie żywności
  • Aktualne badania sanitarne lub gotowość do ich wykonania
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne zadania i wyzwania zawodowe (możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i produktu)
  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach struktur wewnętrznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia
  • Zakupy pracownicze
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrażania

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749