HR Business Partner
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Czy Twoją pasją jest HR? Uwielbiasz pracować z ludźmi i dbać o ich satysfakcję w pracy? Posiadasz doświadczenie we wsparciu biznesu w obszarze HR ? Posługujesz się płynnie językiem angielskim i polskim?

Idealnie trafiłeś, ta oferta jest dla Ciebie. Poszukujemy specjalisty dla międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej.

Oczekujemy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Znajomość narzędzi operacyjnych HR, w tym zatrudniania, świadczeń pracowniczych, kosztów pracy, budżetowania,
  • Płynna znajomość języka angielskiego i polskiego,
  • Wysoka świadomość biznesowa i zrozumienie biznesowej roli HR,
  • Umiejętności analityczne (praktyczna znajomość MS Excel),
  • Praktyczna znajomość prawa pracy,
  • Rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji, organizacji pracy i pracy projektowej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dogodna lokalizacja miejsca pracy (okolice Dworca Zachodniego),
  • Kulturę organizacyjną nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Możliwość pracy zdalnej (model hybrydowy) po okresie wdrożenia,
  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, karty świąteczne, nagrody za zdrowy tryb życia, program świadczeń kafeteryjnych, nagrody za rekomendację, posiłek regeneracyjny).

Zadania

  • Wspieranie obecnych i przyszłych potrzeb biznesowych poprzez rozwój, zaangażowanie, motywację i zachowanie kapitału ludzkiego,
  • Wspieranie rozwoju i wdrażania inicjatyw i systemów HR,
  • Doradztwo w zakresie polityk i procedur HR (głównie zarządzanie wynikami, przegląd wynagrodzeń, benefity),
  • Aktywny udział w rekrutacji, tworzenie opisów stanowisk, zamieszczanie ogłoszeń, zarządzanie procesem rekrutacji,
  • Dokonywanie przeglądu zatrudnienia i warunków pracy, aby zapewnić zgodność z prawem,
  • Zaangażowanie w procesy związane z całym przebiegiem zatrudnienia, tworzenie i wdrażanie skutecznych planów onboardingowych,
  • Zarządzanie benefitami,
  • Wsparcie w prognozowaniu kosztów pracy według działów i tworzeniu budżetów,
  • Zarządzanie administracją personalną i raportowanie,
  • Opracowywanie strategii zwiększających satysfakcję i zaangażowanie pracowników, przeprowadzanie ankiet i zbieranie informacji zwrotnych,
  • Analizowanie wskaźników KPI istotnych dla satysfakcji pracowników.

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228