Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Takoni Sp. z o.o.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie wszelkich prac związanych z utrzymaniem parku maszynowego w stałej gotowości produkcyjnej
  • Wykonywanie czynności przeglądowych, naprawczych oraz diagnostyka usterek układów elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych z naciskiem na wiedzę w kierunku elektrycznym

Zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej firmowej strony i obejrzenia filmu prezentującego m.in. naszą halę produkcyjną.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Praca będzie się odbywać w systemie 3 trzymianowym po okresie próbnym.
  • Doświadczenie przynajmniej 5 lat na stanowisku pracownika ds utrzymania ruchu lub pokrewnym. Stanowisko - pracownik ds utrzymania ruchu jako elektromechanik.
  • Umiejętność czytania i pracy ze schematem elektrycznym - wymaganie zasadnicze.
  • Doświadczenie w naprawianiu/remontowaniu maszyn - wymaganie zasadnicze.
  • Umiejętność naprawy maszyn pod kątem elektrycznym - wymaganie zasadnicze.
  • Umiejętność pracy przy naprawach i konserwacji maszyn w oparciu o dokumentacje maszyn.
  • Mile widziana znajomość podstawowych zasad związanych z bezpieczeństwem maszynowym.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • Fundusz socjalny
  • Program karta Multisport
  • Przyjazne warunki pracy
  • prywatną opiekę medyczną dla każdego w całości opłaconą przez firmę

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Elektryk Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Technik elektryk Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179