Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Kęty
Kęty, Kęty, Małopolskie, Polska
Grupa Kęty S.A.
19. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad poprawnym działaniem urządzeń i rozdzielni 6/0,4kV
  • Wykonywanie oględzin i przeglądów sieci urządzeń elektroenergetycznych
  • Usuwanie usterek, wykonywanie prac prewencyjnych, remontowych, montażowych, pomiarowych w celu zapewnienia ciągłych dostaw energii elektrycznej,
  • Monitorowanie parametrów pracy urządzeń i sieci mediów,
  • Posługiwanie się dokumentacją techniczną

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu elektrycznym
  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu
  • Samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienia SEP G1, D1 (możliwość zdobycia uprawnień w trakcie zatrudnienia)

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna i wakacyjna)

• Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny

• Ubezpieczenie grupowe

• Pracowniczy Program Emerytalny

• Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy

  • Praca Kęty
  • Elektryk Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179