Elektronik w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Kęty
Kęty, Kęty, Małopolskie, Polska
Grupa Kęty S.A.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Usuwaniem usterek, awarii i utrzymywaniem w sprawności urządzeń produkcyjnych
  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe)
  • Przygotowywaniem nowych uruchomień na urządzeniach
  • Analizą awaryjnych zdarzeń na urządzeniach i przedstawianiem działań zapobiegawczych
  • Wprowadzaniem usprawnień na urządzeniach oraz optymalizacją systemów sterowania

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie, techniczne – profil elektronik/automatyk lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie diagnostyki, programowania i użytkowania sterowników PLC
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym - warunek konieczny

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dodatek płacowy za system czterobrygadowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna)
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy
  • Kursy językowe w godzinach pracy

  • Praca Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659