Mechanik w dziale utrzymania ruchu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ALUPROF S.A.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżące naprawy, diagnostyka i konserwacja maszyn i urządzeń;
  • kontrola maszyn i urządzeń pod względem sprawności i bezpieczeństwa obsługi na podstawie harmonogramu przeglądów;
  • wsparcie pozostałych pracowników działu w trakcie napraw lub remontów;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z przebiegiem napraw.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe na poziomie minimum zawodowym;
  • doświadczenie na stanowisku mechanika min. 2 lata;
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych;
  • mile widziane uprawnienia na podesty ruchome;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w systemie 3zmianowym (6dniowy).

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą Aluprof;
  • atrakcyjny system wynagradzania, w tym m.in. dodatek za pracę w ww. systemach zmianowych;
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych i nadgodzinach wyższe niż określone w Kodeksie Pracy;
  • dodatek za pracę w nadgodzinach w święta;
  • premię regulaminową;
  • dodatek stażowy;
  • pakiet świadczeń socjalnych (wysokie premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, prezenty dla pracowników obchodzących jubileusz zatrudnienia, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników);
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • kartę MultiSport;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia dające m.in. możliwość uzyskania uprawnień;
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce firmowej;
  • bezpłatny parking pracowniczy.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Mechanik Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik okrętowy Bielsko-Biała
  • Technik mechanik lotniczy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179