Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
"TAKONI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
9. 4. 2024

"TAKONI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Lokalizacja
Bielsko-Biała
Pracodawca
Dodano
05.04.2024
Numer referencyjny

ZADANIA:

  • Wykonywanie wszelkich prac związanych z utrzymaniem parku maszynowego w stałej gotowości produkcyjnej
  • Wykonywanie czynności przeglądowych, naprawczych oraz diagnostyka usterek układów elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych z naciskiem na wiedzę w kierunku elektrycznym

WYMAGANIA:

  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Doświadczenie przynajmniej 5 lat na stanowisku pracownika ds. utrzymania ruchu lub pokrewnym
  • Umiejętność czytania i pracy ze schematem elektrycznym
  • Doświadczenie w naprawianiu/remontowaniu maszyn
  • Umiejętność naprawy maszyn pod kątem elektrycznym
  • Umiejętność pracy przy naprawach i konserwacji maszyn w oparciu o dokumentacje maszyn
  • Mile widziana znajomość podstawowych zasad związanych z bezpieczeństwem maszynowym

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • Przyjazne warunki pracy
  • Program karta Multisport
  • Fundusz socjalny
  • prywatną opiekę medyczną dla każdego w całości opłaconą przez firmę

Specjalizujemy się w produkcji technicznych wyrobów gumowych dowolnych kształtów i zastosowań. Jesteśmy wiarygodnym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, rolnictwa, medycyny, budownictwa, górnictwa, armatury wodnej i sanitarnej oraz wielu innych sektorów przemysłu. Świadczymy również usługi doradztwa technicznego w zakresie doboru odpowiednich materiałów, projektowania narzędzi produkcyjnych oraz docelowego zastosowania wyrobu gotowego.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Elektryk Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Technik elektryk Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190