ELEKTROMECHANIK MASZYN UTRZYMANIA RUCHU
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ELTEK Poland Sp. z o.o.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Usuwanie bieżących usterek i awarii
  • Wykonywanie bieżących napraw i konserwacji
  • Kontrola pracy i analiza sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Realizowanie planowanych okresowych przeglądów
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe lub zawodowe
  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych mile widziana
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i automatyki przemysłowej mile widziana
  • Umiejętność diagnozowania przyczyn usterek i awarii
  • Dokładność, dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • Uprawnienia SEP E1 do 1kV będą dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

Jesteśmy otwarci na kandydatów po szkole bez doświadczenia – zapewniamy wdrożenie.

OFERUJEMY:
  • Stałą pracę na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + pakiet premii
  • Karty Multisport
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji
  • Kursy i szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Elektromechanik Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179