Elektromechanik Utrzymania Ruchu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
TI Poland FTDS
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie przeglądów technicznych oraz prac konserwacyjnych.
  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Udział w analizach awaryjności i określanie działań prewencyjnych.
  • Podejmowanie działań zapobiegawczych przestojom maszyn.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe 2 lata na stanowisku elektromechanik lub pokrewnym. Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.
  • Wykształcenie minimum zawodowe o kierunku: mechanika, elektryka, elektronika.
  • Wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn oraz elektryki przemysłowej.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Zdolność do pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej.
  • Dokładność i sumienność.
  • Uprawnienia SEP G1E do 1kV.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia.
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Bezpłatne ubezpieczenie na życie.
  • Dodatek do wypoczynku.
  • Nagrodę jubileuszową.
  • Bonusy świąteczne.
  • Zgrany zespół i dobrą atmosferę pracy.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Elektromechanik Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749