Elektromechanik wózków jezdniowych w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Kęty
Kęty, Kęty, Małopolskie, Polska
Grupa Kęty S.A.
19. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, remontów oraz modernizacji urządzeń transportu bliskiego w zakresie elektromechanicznym
  • Usuwanie usterek, awarii, utrzymanie w sprawności wózków transportowych
  • Przygotowanie wózków podnośnikowych do odbiorów przez UDT

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Wymagana znajomość mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki pojazdowej
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w serwisie wózków jezdniowych
  • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne SEP oraz UDT do konserwacji i obsługi wózków podnośnikowych (możliwość zdobycia uprawnień w trakcie zatrudnienia)

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna i wakacyjna)
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy

  • Praca Kęty
  • Elektromechanik Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523