Programista Frontend
  • Poznań, ul. Pastelowa 16
wielkopolskie, Poznań, ul. Pastelowa 16, wielkopolskie, Polska
Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.
30. 4. 2024

Aktualnie poszukujemy osoby w Zespole Aplikacja mobilna 3.0, którego celem jest stworzenie aplikacji PWA, używanej przez studentów i wykładowców na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie wysokiej jakości aplikacji webowych zgodnie z makietami.
  • Odpowiedzialność za obszar dostosowania aplikacji do urzadzeń mobilnych.
  • Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań oraz rozwijanie już istniejących obszarów aplikacji.
  • Analiza wymagań funkcjonalnych, technicznych oraz integracyjnych.
  • Odpowiedzialność za dokumentację techniczną wymaganą w projekcie.
  • Praca w ramach zespołu Scrum.

Poszukiwane kompetencje:

  • Konieczna dobra znajomość JavaScript/TypeScript, HTML, CSS i preprocesorów CSS oraz Vue.js 3
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami PWA i optymalizowaniem aplikacji do urządzeń mobilnych.
  • Doświadczenie w implementacji wytycznych WCAG 2.0.
  • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych.
  • Doświadczenie we współpracy z UX Designerem, Nuxt i Vuetify z aplikacjami SPA oraz PWA przygotowanymi do pracy offline.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas trwania projektu czyli do grudnia 2025r.
  • Dodatkowe dni wolne w roku (ok. 5-7 dni).
  • Elastyczny czas pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej.
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość podjęcia studiów na jednym z Uniwersytetów Grupy Merito na preferencyjnych warunkach po 6 miesiącach pracy.
  • Nauka języka angielskiego z dofinansowaniem przez pracodawcę po 6 miesiącach pracy.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych:  opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali.
  • Nowoczesne biuro z przestrzenią kreatywną.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523