Inżynier ds. Rozwoju i Wdrożeń - Fizyk
  • Jaryszki
wielkopolskie, Jaryszki, wielkopolskie, Polska
Apator Powogaz SA
12. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac badawczo – rozwojowych w kontekście nowych wyrobów mechanicznych/elektronicznych we wskazanych technologiach (projekt techniczny/prototypy/testy/dokumentacja)
  • ścisła współpraca w ramach międzynarodowego projektu z duńską Spółką Apator Miitors
  • aktywne uczestnictwo w poszczególnych jego fazach – wsparcie analizy, wsparcie architektury, projektowanie, budowanie prototypów, testowanie i walidacja, wdrożenie
  • nadzór nad zgodnością produktu z obowiązującymi normami
  • prowadzenie lub przygotowanie symulacji komputerowych
  • prowadzenie eksperymentalnych testów wraz z przygotowaniem środowiska testowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne (preferowany kierunek: Fizyka)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min B2 (również język techniczny) – praca w zespole międzynarodowym
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu ultradźwięków, technologii radiowych, symulacji komputerowych

To oferujemy

  • oferujemy pracę w Firmie, która jest w dziesiątce największych producentów wodomierzy na świecie, z 100% polskiego kapitału
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzysty system premiowania
  • partnerską atmosferę
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pełne wsparcie dla naszych pracowników: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie szkoleń i kursów, elastyczny czas pracy, parking pracowniczy, możliwość korzystania z apartamentów w Kołobrzegu, dofinansowanie do wypoczynku, preferencyjne pożyczki, inicjatywy dobroczynne oraz wspólne aktywności poza godzinami pracy m.in. na rzecz ekologii
  • dofinansowanie dojazdów, dofinansowanie posiłków

Rozwój urządzeń pomiarowych z rodziny urządzeń statycznych

  • Praca wielkopolskie
  • Inżynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179