Lider Produkcji / Lider Działu Magazynu
  • Ligota
wielkopolskie, Ligota, wielkopolskie, Polska
Adams Group
28. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

• Planowanie i zamawianie surowców zgodnie z obowiązującym standardem

- organizacja i przeprowadzanie inwentur celem skontrolowania stanów magazynowych zgodnie ze standardami i planami,

- analiza zużycia surowca oraz planów produkcyjnych zgodnie ze standardem,

- zaplanowanie wielkości zamawianych surowców,

- mailowe składanie zamówienia na dostawę surowca określając termin dostawy, kontrola i nadzór nad realizacją zamówienia jego terminowością i ilością,

• Proces przepływu surowca

- zaplanowanie i wdrożenie procesów przepływu surowców między magazynami a produkcją gwarantujących sprawny ich przepływ i dostępność na produkcji,

- optymalizacja procesów przepływu surowca zapewniając usprawnianie procesów i dostosowywanie do potrzeb organizacji,

- zaplanowanie oraz terminowa realizacja planu wysyłek,

- ciągła kontrola stanu magazynowego surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych,

- kompletacja okuć wg. założonego harmonogramu pracy,

• Organizowanie, koordynowanie i kontrola pracy

- rozwijanie podległego zespołu,

- ocenianie i motywowanie podległego zespołu,

- współpraca z innymi działami w celu spełnienia oczekiwań Klienta,

- kontrola obecności pracowników,

- podział pracy zgodnie planem dostaw, grafikiem dostaw,

- kontrola poprawności wykonywanych prac zapewniając jakość i wydajność,

- egzekwowanie realizacji zadań,

- inicjowanie oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych,

- optymalizacja procesu oraz pracy na dziale,

- dbałość o przestrzeganie obowiązujących standardów pracy

• Dokumentacja, komunikacja i raporty

- kontrola i przekazywanie faktur do działu rozliczeń,

- raportowanie,

- prowadzenie dokumentacji magazynowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem produkcyjnym min. 2 lata
  • Rozwinięte zdolności organizacyjne, umiejętność planowania pracy własnej oraz zespołu
  • Proaktywna postawa i zaangażowanie
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem, szczególnie motywowanie i egzekwowanie

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku i ambitnym zespole
  • Komfortowe warunki pracy - nowoczesne hale produkcyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Nowe osiedle mieszkań pracowniczych zlokalizowanych obok firmy (atrakcyjne ceny wynajmu dla pracowników

  • Praca wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315