Team Leader E-Commerce ds. Rynków Zagranicznych
  • Sopot
Sopot, Sopot, Pomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Nasz klient to Polska firma działa na rynku zarówno polskim jak i międzynarodowym, dostarczając produkty do ponad 30 krajów. Nasz klient jest wiodącym producentem skarpetek, kapci oraz akcesoriów tekstylnych dla niemowląt, dzieci, kobiet oraz mężczyzn.Obecnie, dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Doświadczenie: Co najmniej 5 lat w e-Commerce, 2 lata w zarządzaniu zespołem.
  • Znajomość ekosystemu Google: Ads, Analytics.
  • Doświadczenie: W pracy z agencjami SEM/SEO, obsługa reklam Meta/TikTok, wdrażanie rozwiązań e-Commerce, współpraca z webdeveloperami i programistami.
  • Umiejętności: Opracowywanie kampanii reklamowych, analiza danych (w szczególności google analytics i inne narzędzia do analityki marketingowej), zarządzanie zespołem.
  • Język: Płynna znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie: Wyższe, preferowane kierunki: Marketing, Zarządzanie, Biznes.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka niemieckiego.
  • Znajomość przepisów prawnych dot. sklepów internetowych, mile widziane doświadczenie na rynku niemieckim.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w firmie działającej na międzynarodowych rynkach.
  • Pakiet benefitów.

Obowiązki:

  • Zwiększanie sprzedaży w kanałach e-commerce na rynkach zagranicznych (na początek rynek niemiecki).
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych w kanałach cyfrowych (Google Ads, Meta, TikTok).
  • Budowanie strategii ekspancji e-commece na nowe rynki zagraniczne
  • Budowanie i zarządzanie zespołem marketerów - e-commerce.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523