Team Leader E-Commerce ds. Rynków Zagranicznych
  • Sopot
Sopot, Sopot, Pomeranian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Nasz klient to Polska firma działa na rynku zarówno polskim jak i międzynarodowym, dostarczając produkty do ponad 30 krajów. Nasz klient jest wiodącym producentem skarpetek, kapci oraz akcesoriów tekstylnych dla niemowląt, dzieci, kobiet oraz mężczyzn.Obecnie, dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w firmie działającej na międzynarodowych rynkach.
  • Pakiet benefitów.

Obowiązki:

  • Zwiększanie sprzedaży w kanałach e-commerce na rynkach zagranicznych (na początek rynek niemiecki).
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych w kanałach cyfrowych (Google Ads, Meta, TikTok).
  • Budowanie strategii ekspancji e-commece na nowe rynki zagraniczne
  • Budowanie i zarządzanie zespołem marketerów - e-commerce.

Wymagania:

  • Doświadczenie: Co najmniej 5 lat w e-Commerce, 2 lata w zarządzaniu zespołem.
  • Znajomość ekosystemu Google: Ads, Analytics.
  • Doświadczenie: W pracy z agencjami SEM/SEO, obsługa reklam Meta/TikTok, wdrażanie rozwiązań e-Commerce, współpraca z webdeveloperami i programistami.
  • Umiejętności: Opracowywanie kampanii reklamowych, analiza danych (w szczególności google analytics i inne narzędzia do analityki marketingowej), zarządzanie zespołem.
  • Język: Płynna znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie: Wyższe, preferowane kierunki: Marketing, Zarządzanie, Biznes.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka niemieckiego.
  • Znajomość przepisów prawnych dot. sklepów internetowych, mile widziane doświadczenie na rynku niemieckim.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030