Stażysta / Stażystka w Dziale Administracyjno-Finansowym
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Urząd Dozoru Technicznego
27. 4. 2024

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.
Kluczowe obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa Biura Obsługi Klienta.
  • Czuwanie nad prawidłowym obiegiem pism.
  • Rejestrowanie spraw w systemach teleinformatycznych.
  • Przyjmowanie i wysyłka korespondencji.
  • Weryfikacja kompletności złożonych dokumentów.

Nasze oczekiwania:

  • Zgłoszenia od studentów lub absolwentów studiów wyższych, preferowane kierunki: administracja, zarządzanie, ekonomia, kierunki techniczne.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość zasad archiwizacji dokumentacji, ustawy o doręczeniach elektronicznych.
  • Umiejętność współpracy w zespole, samodzielność, elastyczność.
  • Otwartość na zmiany, komunikatywność, ekspresja w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  1. Odpłatną współpracę (zatrudnienie w ramach umowy o pracę).
  2. Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  3. Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do wczasów
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Stażysta Bielsko-Biała
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570