Stażysta ds. Ciągłego Doskonalenia
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Hutchinson Poland Sp.z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

W trakcie stażu będziesz odpowiedzialny za wsparcie w:

  • Wykonywaniu raportów, pomiarów i optymalizacji czasów dla wybranych referencji,
  • Definiowaniu i modyfikacji procedur i instrukcji w dziale HES,
  • Planowaniu i przeprowadzaniu audytów 5S.

Do Twoich obowiązków będą należeć także:

  • Udział we wdrażaniu nowych projektów w obszarach związanych ze standardami HES,
  • Praca nad ciągłym doskonaleniem wyników grupy, usprawnienia wewnętrznych procesów oraz wdrożenia najbardziej efektywnych rozwiązań,
  • Kalkulacje i optymalizacja ilości komponentów półwyrobów używanych do produkcji,
  • Udział w warsztatach organizowanych przez dział HES,
  • Współpraca z działem technicznym oraz produkcją w celu poprawy jakości i realizacji celów wydajnościowych.

WYMAGANIA:

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office w szczególności Excel),
  • Podstawową wiedzę z zakresu lean management,
  • Komunikatywność i otwartość na współpracę z innymi,
  • Wiedzę ogólną nt. gospodarki materiałowej w branży automotive,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

OFERUJEMY:

Co możesz zyskać:

  • Płatny staż,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy w branży automotive,
  • Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Stażysta Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293