Stażysta – Dział Techniczny
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ASK Poland Sp. z o.o.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1. Analiza i korekta planów kontroli komponentów;

2. Analiza i dobór komponentów zastępczych na podstawie dokumentacji technicznej;

3. Weryfikacja zgodności komponentów używanych w procesie;

4. Weryfikacja zgodności danych Master Data;

5. Implementacja nowych dokumentów nadzorowanych;

6. Przygotowanie instrukcji stanowiskowych;

7. Archiwizacja dokumentów;

8. Weryfikacja cykli produkcyjnych.

9. Przygotowanie obiegowej karty zmian;

10. Weryfikacja zdolności maszyn.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów,
  • Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku,
  • Chęć zdobycia doświadczenia w przemyśle motoryzacyjnym,
  • Znajomość standardów (Flow Chart, Control Plan, FMEA, APQP, SPC, Problem solving),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość zasad Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością dla branży motoryzacyjnej;

Mile widziane:

  • umiejętność projektowania,
  • znajomość zagadnień i procesów technologicznych tj. klejenie, lutowanie, obróbka plastyczna, proces wtryskiwania tworzyw sztucznych,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Predyspozycje osobowościowe:

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Aktywność i dynamizm w działaniu
  • Zaangażowanie w wykonanie powierzonych obowiązków
  • Nastawienie na realizację celów
  • Otwartość i zaangażowanie podczas auditów zewnętrznych
  • Punktualność i umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej

OFERUJEMY:

- Praca na umowę zlecenie w dużej, rozwijającej się firmie;

- Ciekawe zadania do wykonania;

- Dostosowanie grafiku pracy do planu zajęć na Uczelni;

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

- Możliwość zdobycia doświadczenia i pracy w gronie profesjonalistów,

- Przyjazną atmosferę,

- Szkolenia;

- Brak dress codu;

- Parking;

  • Praca Bielsko-Biała
  • Stażysta Bielsko-Biała
  • Redaktor techniczny Bielsko-Biała
  • Kierownik działu personalnego Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570