Stażysta w Dziale Procesu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Hutchinson Poland Sp.z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

W trakcie stażu będziesz odpowiedzialny za:

  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji technologicznej,
  • Pomoc w aktualizacji dokumentacji technologicznej,
  • Wsparcie w optymalizacji procesów produkcyjnych oraz powierzchni linii produkcyjnych,
  • Wsparcie Działu Procesu w rozwiązywaniu bieżących problemów.

WYMAGANIA:

  • Biegle obsługujesz komputer,
  • Znasz pakiet Office a w szczególności Excel,
  • Jesteś osobą komunikatywną,
  • Masz motywację i umiesz organizować swój czas pracy,
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy min. 4 dni w tygodniu.

Mile widziana:

  • Znajomość obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych oraz rysunku technicznego,

  • Znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Płatny staż,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy,
  • Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Stażysta Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293