Manager ds. sprzedaży
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
WhitePress
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami WhitePress (agencjami reklamowymi, domami mediowymi, firmami),
  • pozyskiwanie nowych klientów kluczowych oraz działania na dotychczasowej bazie klientów,
  • obsługa systemu CRM, bieżąca aktualizacja bazy Reklamodawców,
  • aktywny udział w promowaniu i sprzedaży produktów WhitePress (tel, e-mail, prezentacje online, spotkania bezpośrednie, udział w eventach branżowych),
  • prowadzenie działań edukacyjnych dla klientów,
  • doradztwo i wsparcie w zakresie planowania działań w oparciu o rozwiązania WhitePress.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w sprzedaży B2B (minimum 2 lata),
  • samodzielność w działaniu i zdolności organizacyjne,
  • zaangażowanie w powierzone tematy,
  • obowiązkowość i komunikatywność,
  • mile widziana znajomość rynku marketingu internetowego (media internetowe, content marketing, publikacje artykułów),
  • zainteresowanie rynkiem nowoczesnych technologii,
  • ambicja w codziennym działaniu,
  • otwartość na nowe doświadczenia zawodowe,
  • biegła obsługa komputera (MS Office, Internet).

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę z wysoką podstawą i atrakcyjnymi warunkami premiowymi,
  • pracę w stabilnej, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wsparcie w zakresie zdobywania wiedzy związanej z marketingiem, mediami, publikacjami i contentem,
  • zapewniamy parking dla każdego pracownika,
  • każdego dnia: kawa, herbata, woda, śniadanie, owoce/warzywa,
  • ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna PZU Zdrowie, MultiSport (po okresie próbnym),
  • i co najważniejsze nieograniczona pozytywna atmosfera!

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Manager Bielsko-Biała
  • Content Manager Bielsko-Biała
  • Account manager Bielsko-Biała
  • Project Manager Bielsko-Biała
  • Product manager Bielsko-Biała
  • HR Manager Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. reklamy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246