Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. analizy danych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Nickal Sp. z o.o.
22. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów i analiz ilościowych i jakościowych w oparciu o dane wewnętrzne i zewnętrzne firmy.
  • Dbałość o jakość i spójność raportowanych danych.
  • Udział w procesie przygotowywania planów sprzedażowych oraz monitorowanie ich wykonania.
  • Przygotowywanie raportów i analiz ad-hoc na potrzeby działu i biznesu.
  • Wdrażanie nowych narzędzi i systemów do analizy danych, które wspierają podejmowanie decyzji opartych na danych.
  • Bieżąca współpraca z Dyrektorem Operacyjnym oraz pozostałymi działami spółki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz PowerBI.
  • Doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych.
  • Praktyczna wiedza z zakresu raportowania i sprawozdawczości.
  • Odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w wykonywaniu wyznaczonych zadań.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551