Specjalista ds. analizy danych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży energetycznej należąca do hiszpańskiej grupy. Zajmuje się wytwarzaniem oraz dostarczaniem prądu i gazu w sposób odpowiedzialny i z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko Specjalista ds. analizy danych.

Posiadasz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku? Cechuje Cię skrupulatność i sumienność? Charakteryzuje Cię dobra znajomość programu Excel? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoja aplikację!

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego - preferowany kierunek: elektrotechnika, elektroenergetyka, automatyka, elektronika lub pokrewny
  • Zaawansowanej i praktycznej znajomości pakietu Office z naciskiem na MS Excel
  • Zaangażowania, skrupulatności, dokładności oraz umiejętności efektywnej pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość prawa energetycznego i przepisów związanych z energią elektryczną

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Hybrydowy system pracy (po okresie wdrożenia)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty MultiSport)
  • Pracę w godzinach biurowych w komfortowym biurze w Śródmieściu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwojuw międzynarodowym środowisku

Zadania

  • Przeprowadzenie analizy w celu sprawdzenia kompletności i poprawności danych w systemach informatycznych Spółki
  • Opracowywanie i dostosowywanie procesów biznesowych, aby efektywnie współpracować z systemami informatycznymi urzędów i organizacji nadzorujących oraz kontrolujących
  • Przygotowywanie baz danych, raportów, zestawień oraz wprowadzanie danych wymaganych przez urzędy i organizacje nadzorujące działalność spółek zajmujących się obrotem energią elektryczną
  • Sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz na podstawie analizowanych danych, zgodnie z ogólnymi wytycznymi lub według bieżącego zapotrzebowania
  • Monitorowanie bieżących przepisów, instrukcji oraz prac legislacyjnych związanych z wdrażaniem i funkcjonowaniem przepisów prawa ogólnego, przepisów wykonawczych i innych regulacji prawnych mających wpływ na działalność Spółki.
  • Współdziałanie z pozostałymi działami Spółki

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190