Specjalista / Starszy Specjalista w Departamencie Finansowo-Księgowym (Sekcja Postępowań Egzekucyjnych i Zwrotów​)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
7. 5. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie danych do wystawienia tytułów wykonawczych oraz ich wystawianie wraz z wnioskiem o wszczęcie postępowania egzekucyjnego na podstawie przekazanych ostatecznych decyzji administracyjnych
  • Prowadzenie korespondencji z organami egzekucyjnymi oraz z zobowiązanymi w zakresie prowadzonego postępowania egzekucyjnego
  • Wystawianie postanowień w sprawie zgłaszanych zarzutów w postępowaniu egzekucyjnym
  • Wystawianie elektronicznych zawiadomień wierzyciela
  • Rachunkowe rozliczanie zwrotów i wpłat dokonanych przez beneficjentów/ zobowiązanych/ dłużników/ organy egzekucyjne/ inne
  • Udostępnianie informacji o rozliczonych zwrotach na dedykowanym dysku
  • Obsługa zajęć wierzytelności.

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 2 lata ( Specjalista) lub minmum 3 lata (Starszy specjalista) doświadczenia zawodowego w zakresie zbieżnym z zakresem obowiązków przewidzianym na wskazanym stanowisku
  • Doświadczenie zawodowe w jednostce sektora finansów publicznych
  • Znajomość ustawy o finansach publicznych i przepisów wykonawczych do ustawy
  • Znajomość KPA oraz ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji
  • Bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w systemach informatycznych
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Rzetelność, sumienność, dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • Wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu prawa, finansów, rachunkowości, ekonomii
  • Znajomość zasad funkcjonowania funduszy unijnych
  • Doświadczenie zawodowe w agencji wykonawczej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • premię regulaminową
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • szkolenia
  • atrakcyjną lokalizację
  • wydarzenia integracyjne
  • programy socjalne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293