Specjalista / Specjalistka w dziale marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Raks Sp zoo
29. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie bazami danych naszych klientów,
  • Realizacja kampanii e-mail marketingowych,
  • Redagowanie i publikacja tekstów informacyjnych oraz treści na potrzeby zespołów sprzedażowych,
  • Tworzenie i publikacja treści na stronach internetowych,
  • Zarządzanie serwisem intranetowym,
  • Zarządzanie bazą szkoleń w serwisie Squarespace,
  • Produkcja filmów instruktażowych i promocyjnych na kanałach YouTube,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie rozwoju produktu i komunikacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programów Excel, Wordpress
  • Doświadczenie w email marketingu
  • Znajomość technik i narzędzi marketingowych
  • Łatwość redagowania informacji dopasowanych do grupy docelowej oraz używanie poprawnej polszczyzny
  • Zmysł graficzny (edycja grafik/zdjęć na potrzeby tworzonych publikacji)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie marketingu lub pokrewne
  • Kreatywność, otwartość, samodzielność
  • Wiedza z zakresu prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej lub ekonomii
  • Znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazne środowisko pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i doświadczeniu
  • hybrydowy model pracy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293