Staż w dziale marketingu i sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Dla naszego klienta wiodącej organizacji w polskim przemyśle farmaceutycznym poszukujemy stażysty do działu marketingu i sprzedaży. Jeśli ciekawi Cię marketing i chcesz spróbować swoich sił w dużej międzynarodowej firmie, a dodatkowo jesteś studentem i posługujesz się swobodnie językiem angielskim - aplikuj już dziś i porozmawiajmy o początku Twojej nowej kariery!

Oczekujemy

  • studenta kierunków medycznych lub związanych z marketingiem, zarządzaniem,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego (min. C1)
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • dokładności, dobrej organizacji, komunikatywności i samodzielności
  • mile widziane doświadczenie z zakresu przygotowania materiałów marketingowych produktów leczniczych,
  • mile widziane zainteresowania z obszaru Social Media i znajomość platform społecznościowych (Instagram, Facebook)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • staż w oparciu o umowę zlecenie na okres 6 miesięcy (stawka 31 zł/h brutto) z możliwością przedłużenia współpracy (stawka 34 zł/h brutto),
  • pracę hybrydową w wymiarze 30/35h tygodniowo,
  • możliwość rozwoju w obszarze marketingu w międzynarodowym środowisku,
  • benefity (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Zadania

  • współpraca z Menedżerem Sprzedaży i Marketingu, Menedżerem Produktu oraz pozostałymi działami w organizacji,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów (przygotowywanie dokumentów do zamówień, rozliczanie rachunków / faktur, kontrola wydatków),
  • organizowanie i obsługa spotkań służbowych (m.in. rezerwacja sal, zamawianie cateringu), sporządzanie protokołów ze spotkań,
  • przygotowywanie oraz archiwizacja dokumentacji,
  • wspieranie zespołu Marketingu i Sprzedaży (opracowywanie materiałów marketingowych, wspieranie zespołu sprzedażowego w zakresie np. w zakresie materiałów, spotkań promocyjnych),
  • ścisła współpraca z firmami zewnętrznymi (grafikami, drukarniami)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064