Specjalistka / Specjalista w Dziale Obsługi Zarządu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o. jest samorządowym i jedynym w kraju miejskim przewoźnikiem kolejowym, a także jednym z elementów Warszawskiego Transportu Publicznego. Od 19 lat świadczymy usługi transportu pasażerskiego w ramach aglomeracji warszawskiej. Zapewniamy mieszkańcom stolicy i okolicznych gmin wygodny dojazd do pracy czy szkoły. Eksploatując nowoczesne pojazdy i realizując kolejne inwestycje, oferujemy atrakcyjną alternatywę wobec transportu samochodowego, zmniejszając negatywny wpływ miasta na środowisko.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa sekretarska Zarządu Spółki, m.in. przygotowywanie spotkań członków Zarządu Spółki z członkami Rady Nadzorczej; Organizowanie i przygotowywanie spotkań firmowych i zewnętrznych z Zarządem Spółki;
  • Obsługa telefoniczna sekretariatu;
  • Obsługa kancelaryjna Spółki, zgodnie z obowiązującą Instrukcją Kancelaryjną, w szczególności:
  • Przyjmowanie, ewidencjonowanie i rozdział korespondencji i przesyłek;
  • Ewidencjonowanie i wysyłanie korespondencji i przesyłek;
  • Obsługa poczty elektronicznej;
  • Udzielanie informacji interesantom, a w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych jednostek organizacyjnych Spółki;
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi Spółki;
  • Nadzór nad bieżącym uzupełnianiem artykułów potrzebnych do funkcjonowania sekretariatu;
  • Sporządzanie merytorycznych opisów dokumentów księgowych;
  • Wykonywanie innych zadań na polecenie bezpośredniego przełożonego, Dyrektora Operacyjnego, Prezesa Zarządu lub Członków Zarządu;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel);
  • Terminowość i dbałość w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność;
  • Dbałość o interes Spółki i jej dobre imię;
  • Przestrzeganie dyscypliny pracy oraz zasad poufności informacji i danych.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę na pełen etat;
  • Możliwości stałego rozwoju zawodowego;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Dofinansowanie nauki języków obcych;
  • Wspólne akcje dobroczynne i sportowe;
  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in. świadczenia socjalne, dofinansowanie wypoczynku, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322