Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - branża eCommerce
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Eurogama Andzej Woźniak
22. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa sklepu internetowego
  • obsługa platform sprzedaży B2C
  • przygotowywanie ofert i aukcji, planowanie akcji sprzedażowych
  • współpraca z działem sprzedaży oraz działem marketingu
  • analiza rynku pod kątem doboru odpowiedniego asortymentu
  • analiza dostępności towaru i zabezpieczanie stoku pod promocje
  • realizacja dostaw towaru do magazynu e-commerce
  • realizacja zamówień klientów - wsparcie działu logistyki
  • wystawianie faktur i korekt

Nasze wymagania

  • conajmniej 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży AGD
  • znajomość platform sprzedaży online (Allegro / Baselinker)
  • znajomość systemów klasy ERP
  • płynna znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MsOffice (Excel)

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • praca w młodym i dynamicznym zespole
  • pakiet sportowy i medyczny

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749