Specjalista / Specjalistka ds sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Klient portalu Praca.pl
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jesteśmy firmą z niemal 20 letnim doświadczeniem na rynku, oferująca stabilną, profesjonalną i długoterminową współpracę. Dzięki filozofii oferowania produktów i akcesoriów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, zyskaliśmy doskonałe oceny i opinie, stabilność finansową i ciągły rozwój.

Jako oficjalny dystrybutor i przedstawiciel znanych producentów marek kosmetycznych nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi sieciami detalicznymi, takimi jak Douglas, Sephora, Rossmann i nie tylko. Nasza siedziba mieści się w Warszawie.

Jest to praca na pełen etat na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży w firmie w Warszawie. Specjalista ds. sprzedaży będzie odpowiedzialny za codzienne zadania związane ze sprzedażą, obsługą klienta, szkoleniami i zarządzaniem sprzedażą. Stanowisko wymaga silnych umiejętności komunikacyjnych i skupienia się na zapewnianiu wyjątkowych doświadczeń klientów.
Opis stanowiska
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Sprzedaż produktów firmy
  • Prowadzenie prezentacji dla potencjalnych klientów

Wymagania
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Udokumentowane osiągnięcia w sprzedaży
  • Doświadczenie w zarządzaniu szkoleniami i sprzedażą
  • Możliwość pracy na miejscu w Warszawie
  • Umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  • Znajomość branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie, dbającej o dobro klienta i pracownika
  • System wdrożenia i szkoleń́ produktowych oraz handlowych prowadzonych przez specjalistów
  • Pracę pełną wyzwań́ oraz możliwość́ rozwoju zawodowego
  • Leady sprzedażowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072