Specjalista ds. Sprzedaży – branża stalowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Smart-HR
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Aktywną sprzedaż produktów oferowanych przez firmę na terenie województwa mazowieckiego, wielkopolskiego i podlaskiego,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami,
  • Prezentację aktualnych promocji i kampanii sprzedażowych,
  • Realizację planów sprzedaży,
  • Sporządzanie raportów i analiz.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży stalowej,
  • Wykształcenia wyższego,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobrej znajomości Excela (analiza danych, tabele przestawne),
  • Prawa jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej, premie roczne),
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Stabilną pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku.

Wymagania

Dla naszego Klienta – jednego z liderów w branży stalowej na rynku polskim i europejskim, poszukujemy kandydata na stanowisko:

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532