Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - branża poligraficzna
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
UDS S.A.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z Klientami;
  • Analizę rynku, docieranie do Klientów i rozpoznawanie ich potrzeb;
  • Realizację celów sprzedażowych;
  • Sporządzanie ofert handlowych, kosztorysów, kalkulacji i projektów umów;
  • Koordynowanie realizacji zleceń w wyznaczonych ramach czasowych;
  • Kreowanie przyszłych działań handlowych i udział w tworzeniu strategii sprzedaży.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenia w zarzadzaniu sprzedażą;
  • Wiedzy z zakresu poligrafii i materiałów POS;
  • Wysokiej efektywności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Umiejętności w zakresie prowadzenia prezentacji, przygotowywania ofert oraz negocjacji;
  • Nastawienia na cel oraz pro aktywność w działaniu.
  • Skrupulatności, zaangażowania oraz rzetelności;
  • Gotowości do wyjazdów służbowych;
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • Prace w renomowanej firmie w branży poligraficznej;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Dynamiczne środowisko pracy stymulujące do ciągłego doskonalenia.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246