Specjalista HR
  • Piła
Piła, Piła, wielkopolskie, Polska
Pewna Przyszłość Ewa Skotarek
1. 5. 2024

PŁATNY STAŻ ZAWODOWY W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ(urzędy, ministerstwa, instytucje)!!! TEREN WARSZAWY !!!wynagrodzenie ❗3000 zł netto miesięcznieZatrudnienie na umowę o pracę po stażu dla najlepszych!!!Warunki jakie trzeba spełnić do rekrutacji1) ważne orzeczenie o niepełnosprawności2) mile widziane wykształcenie WYŻSZE humanistyczne3) nie posiadają zatrudnienia- można być zarejestrowany jako osoba bezrobotna w PUP4) które mają możliwość podjęcia stażu w Warszawie5) niekaralne6) dla osób: w wieku 18-60 (kobiety)7) w wieku 18-65 (mężczyźni)? Jeśli jesteś zainteresowany przystąpieniem do naszego programu, wyślij SMS o treści: „ON” lub zadzwoń:☎ 690-620-231 - Gosia☎ 696-173-982- Ewa.⚠Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do kontaktu!

11243

Obowiązki

  • wyszukiwanie ofert pracy i kandydatów

Wymagania

  • Orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

  • 3000,00 netto

  • praca na I zmianę 8:00-15:00 ( pn-pt )

  • Praca Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030