Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego
  • Piła
Piła, Piła, Wielkopolskie, Polska
Kolorama
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA ZAGRANICZNEGO
Na tym stanowisku zajmujemy się codzienną obsługą naszych klientów zagranicznych. Pomagamy im złożyć zamówienie i dbamy o jego sprawną realizację, wspieramy w sprawach technicznych i utrzymujemy z nimi dobre relacje. Uczestniczymy w targach w kraju i zagranicą. Dołącz do zespołu specjalistów i współtwórz z nami najlepszy zespół!
Miejsce Pracy: Piła
Do CV prosimy dołączyć list motywacyjny.
Zakres obowiązków: • telefoniczna i mailowa obsługa klientów zagranicznych, • nadzorowanie zamówień złożonych przez klientów, • posprzedażowa obsługa klientów, • współpraca z innymi działami firmy, • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
Wymagania: • warunek konieczny: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego, • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, • wielozadaniowość, • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy: • system kafeteryjny MyBenefit • dopłatę do ubezpieczenia grupowego, • możliwość uzyskania premii uznaniowej, • zniżki na nasze produkty, • Program Poleceń Pracowniczych.

  • Praca Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246