Przedstawiciel Handlowy Branża Optyczna (Soczewki Okularowe)
  • Piła
Piła, Piła, wielkopolskie, Polska
HR Mastiff Aneta Krajewska-Osińska
17. 4. 2024

Witaj kandydacie! Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy (branża optyczna – soczewki okularowe). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji!

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów oferowanych przez Firmę na terenie: woj. zachodniopomorskiego i części woj. wielkopolskiego i lubuskiego;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi Partnerami Biznesowymi, regularne wizyty w salonach optycznych oraz profesjonalna obsługa Klienta;
  • Prowadzenie szkoleń oraz prezentacji z zakresu produktów oferowanych przez Firmę;
  • Odpowiedzialność za plany sprzedażowe oraz ich realizacja, osiąganie i monitorowanie kluczowych założeń;
  • Współpraca z innymi działami Firmy w ramach realizacji przydzielonych zadań.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w branży optycznej - minimum 2 lata;
  • Wykształcenie z zakresu optyki okularowej/optometrii będzie atutem;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego będzie atutem;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, nastawienie na pracę zespołową;
  • Otwartość, zaangażowanie i chęć zdobycia wiedzy optycznej i produktowej;
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • Inicjatywa i proaktywne podejście do pracy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym;
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Stabilność zatrudnienia dzięki umowie o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zestaw narzędzi niezbędnych do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop;
  • Pracę w zgranym, wspierającym Zespole;
  • Udział w szkoleniach i możliwość rozwoju swoich kompetencji;
  • Benefity: prywatna opieka zdrowotna oraz coroczne dofinansowanie do wypoczynku

  • Praca Piła
  • Przedstawiciel handlowy Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190