Sprzątaczka - praca z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Piła
Piła, Piła, wielkopolskie, Polska
HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
26. 4. 2024
zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Sprzątanie hali produkcyjnej i pomieszczeń sanitarnych (zamiatanie, odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzów) - Sprzątanie stołówki (mysie podłóg, stolików, ścieranie kurzu)
Wymagania stanowiska
- Motywacja do podjęcia stałej pracy - Posiadanie prawa jazdy kat. B - Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem - Do aplikowania zapraszamy szczególnie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
Oferujemy
- Umowę o pracę na pełen etat - Pracę na jedną zmianę, dla pracowników z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności równieo w systemie 7-godzinnym - Pracę w polskiej firmie, obecnej w Pile od ponad 20 lat

  • Praca Piła
  • Sprzątaczka Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315